Careers

Project Manager / Technolog

(Poland)

Targówek Fabryczny, Warszawa

Marcin Rusak Studio to międzynarodowe studio artystyczne specjalizujące się w badaniach i rozwoju w obszarze własnych materiałów i ich zastosowaniu w projektowaniu użytkowym i artystycznym, przy wykorzystaniu innowacyjnych procesów technologicznych. W Londynie, Rotterdamie i Warszawie MR Studio tworzy unikatowe rzeźby, instalacje artystyczne i obiekty użytkowe, które oglądać można w galeriach, muzeach i na targach sztuki na całym świecie lub znaleźć w domach prywatnych klientów i kolekcjonerów. Na co dzień studio współpracuje ze światowej klasy projektantami wnętrz, galeriami i instytucjami publicznymi, realizując dla nich unikatowe projekty. Codziennie tworzymy coś nowego i pracujemy z nieoczywistą materią – eksperymentujemy z materiałami, nowymi procesami, tworzymy prototypy i pracujemy nad finalnymi obiektami.

Opis stanowiska:

W ramach rozwoju struktury organizacyjnej w Polsce, poszukujemy osoby na stanowisko Project Manager/Technolog, która pomoże w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem artystów i rzemieślników, koordynacji produkcji wewnętrznej i zewnętrznej (współpraca z podwykonawcami) oraz w bieżącej komunikacji z Artystą oraz Studio Managerem. Szukamy osoby, która będzie brała czynny udział w pracach konstrukcyjno-technologicznych realizowanych projektów, nie boi się pobrudzić rąk, łatwo odnajdzie się w ciągle zmieniającej się codzienności i będzie potrafiła dopilnować spóźniającego się podwykonawcy. Wszystko z zachowaniem terminowości oraz klarownej komunikacji wewnątrz zespołu.

Zakres obowiązków:

  • Planowanie, realizacja i organizowanie prawidłowego przebiegu procesów produkcyjnych
  • Współpraca z zespołem, motywowanie, delegowanie, tworzenie harmonogramów pracy i nadzór nad ich realizacją
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej oraz wykonawczej produkowanych przez nas obiektów
  • Udoskonalanie istniejących obiektów i optymalizacja rozwiązań konstrukcyjno- technologicznych
  • Rozwój innowacji poprzez dostarczanie pomysłów i propozycji nowych rozwiązań. Aktywne poszukiwania nowych technologii, podwykonawców i materiałów
  • Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych, jakościowych i organizacyjnych
  • Zarządzanie ryzykiem i zmianą w projektach
  • Optymalizacja produkcji pod względem wydajności, kosztów oraz jakości
  • Czuwanie nad jakością elementów dostarczanych przez podwykonawców
  • Szacowanie, negocjowanie i uzgadnianie budżetów z zewnętrznymi podwykonawcami
  • Kontrola stanów magazynowych

Oczekiwania

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne
  • Proaktywna postawa, samodzielność i dyspozycyjność
  • Kreatywność, operatywność i dynamizm w działaniu
  • Zainteresowanie nowymi technologiami
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego oraz obsługa programów do projektowania 2D i 3D
  • Język angielski komunikatywny w mowie i piśmie
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie o międzynarodowej obecności
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i realizowanie ciekawych, niestandardowych projektów
  • Czynny udział w tworzeniu nowych rozwiązań i technologii
  • Wyjazdy służbowe (podwykonawcy, wystawy)
  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, laptop

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wysyłanie swojego CV wraz z krótkim listem motywacyjnym na adres: info@marcinrusak.com